UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Consum municipal per sectors

[ ]

Consum d'aigua destinat a equipaments municipals, fonts, reg i escomeses municipals d'incendis, de la xarxa a la ciutat de Girona per sectors i relació del consum amb els habitants (en m3)

Veure el mapa

Consulta la divisió per sectors

Descarregar dades



 20142013 »
 m3consum/habitantm3consum/habitant
Avellaneda30,0240,02
Barri Vell11.2463,6611.2693,62
Can Gibert35.4124,8332.1154,35
Carme3.2460,9919.4785,99
Domeny Nord10.8228,69.1267,26
Domeny Sud11.85533,6812.45634,41
Eixample Nord29.3281,4240.9292
Eixample Sud21.6781,0425.5231,23
Font de la Pólvora6.7003,5518.4009,56
Fontajau7.8713,366.3392,75
Gavarres0000
Germans Sàbat130,0280,01
Hortes1.887471,753.6451215
La Creueta3283,013553,06
Mas Xirgu1.953102,792.543127,15
Mercadal10.8084,4812.9385,25
Montilivi3.8230,746.4951,27
Montjuïc3.0401,082.3500,85
Muntanya de Campdorà0000
Palau22.0534,9326.5296
Pedreres0000
Pedret1.5501,941.6122,1
Pla de Campdorà130,08130,08
Pont Major8.30137.9272,85
Sant Daniel5100,777571,15
Sant Narcís8.9739,299.5079,73
Sant Ponç3690,55690,11
Santa Eugènia4.1050,466.6100,74
Taialà4.9211,253.8570,97
Torre Gironella4421,217492,05
Vila-roja2.3311,552.8561,88
Total213.5812,18264.4592,71

Càlcul: Consum d'aigua destinat a equipaments municipals, fonts, reg i escomeses municipals d'incendis (en m3) / nombre d'habitats a 1 de gener de l'any corresponent  
Font: Ajuntament de Girona. Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial


© 2016 Ajuntament de Girona  |  Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial - Pl. del Vi, 1 - 17004 GIRONA - Tel. 972 419 417