UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Consum municipal per sectors

[ ]

Consum municipal d'aigua de la xarxa a la ciutat de Girona per sectors i relació del consum amb els habitants (en m3)

Veure el mapa

Consulta la divisió per sectors

Descarregar dades



 20102009
 m3consum/habitantm3consum/habitant
Avellaneda14.31144,3914.22784,18
Barri Vell13.9745,0313.9694,63
Can Gibert53.4624,6953.4557,15
Carme2.5721,422.5710,80
Domeny Nord25.80018,0725.77722,85
Domeny Sud13.08636,2513.04442,08
Eixample Nord30.6971,4830.6961,50
Eixample Sud44.5491,2744.5472,25
Font de la Pólvora7.0703,227.0673,40
Fontajau3.7462,543.7441,73
Gavarres00,0000,00
Germans Sàbat151,85150,03
Hortes4.583501,144.010572,86
La Creueta50,0550,03
Mas Xirgu2.110328,212.02287,91
Mercadal23.2795,2323.2708,84
Montilivi9.3802,309.3781,86
Montjuïc3.2520,943.2511,19
Muntanya de Campdorà00,0000,00
Palau23.7106,5723.7055,29
Pedreres00,0000,00
Pedret1.5781,391.5761,91
Pla de Campdorà16.06257,3915.98775,06
Pont Major9.4714,559.4683,29
Sant Daniel5550,475540,85
Sant Narcís1.3536,891.3521,40
Sant Ponç9350,089341,39
Santa Eugènia6.5760,396.5750,75
Taialà4.9051,414.9041,23
Torre Gironella1.3403,581.3363,58
Vila-roja3.2671,903.2652,30
Total321.6443,32320.6743,32

Font: Ajuntament de Girona. Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial