UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Consum industrial per sectors

[ ]

Consum industrial d'aigua de la xarxa a la ciutat de Girona per sectors i relació del consum amb l'activitat econòmica (en m3)

Veure el mapa

Consulta la divisió per sectors

Descarregar dades



 20102009
 m3consum/activitatsm3consum/activitats
Avellaneda9.218214,3710.839246,34
Barri Vell91.111167,1889.696169,56
Can Gibert20.184100,9220.778105,47
Carme43.862300,4233.711229,33
Domeny Nord13.473158,5116.421193,19
Domeny Sud6.245156,125.240141,62
Eixample Nord360.991132,86383.051141,24
Eixample Sud195.280202,99323.639339,24
Font de la Pólvora98654,781.24168,94
Fontajau68.670789,3150.834571,17
Gavarres00,0000,00
Germans Sàbat47643,2739839,80
Hortes80,0032- -
La Creueta13.2351.890,7112.8842.576,80
Mas Xirgu148.969726,68134.022644,34
Mercadal91.348106,3490.083104,63
Montilivi24.379169,3022.758159,15
Montjuïc9.870394,8013.664569,33
Muntanya de Campdorà8.1014.050,502110,50
Palau118.9532.530,91130.1552.892,33
Pedreres10,5000,00
Pedret7.058168,058.056179,02
Pla de Campdorà12.139933,7718.0341.387,23
Pont Major37.102314,4227.971241,13
Sant Daniel4.023309,463.515351,50
Sant Narcís2.673127,292.322110,57
Sant Ponç83.7762.618,0089.8502.807,81
Santa Eugènia35.638104,5137.867112,03
Taialà14.261109,7010.51579,66
Torre Gironella216108,00213106,50
Vila-roja8.516212,9014.787369,68
Total1.430.762207,391.552.597226,26

Font: Ajuntament de Girona. Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial