UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Consum destinat a activitats econòmiques per sectors

[ ]

Consum d'aigua destinada a activitats econòmiques de la xarxa a la ciutat de Girona per sectors i relació del consum amb l'activitat econòmica (en m3)

Veure el mapa

Consulta la divisió per sectors

Descarregar dades



 20142013 »
 m3consum/activitatm3consum/activitat
Avellaneda11.864304,219.014231,13
Barri Vell90.484167,5690.181180
Can Gibert16.965106,0317.188104,8
Carme29.820261,5829.926257,98
Domeny Nord16.845200,5419.212213,47
Domeny Sud6.810170,256.511158,8
Eixample Nord296.833150,14298.447148,04
Eixample Sud153.041205,98154.109198,08
Font de la Pólvora89447,0591851
Fontajau45.386553,4947.862556,53
Gavarres24682292146
Germans Sàbat53989,831.064152
Hortes0000
La Creueta16.4341.095,6017.3401156
Mas Xirgu73.742370,5678.598370,75
Mercadal83.399129,784.870126,67
Montilivi18.030155,4319.562173,12
Montjuïc11.100426,9210.855434,2
Muntanya de Campdorà500250319319
Palau104.8951.456,88103.7031420,59
Pedreres24782,33268,67
Pedret4.465131,324.617135,79
Pla de Campdorà17.5871.256,2117.7231265,93
Pont Major31.606322,5135.627345,89
Sant Daniel3.467216,693.322255,54
Sant Narcís2.076109,262.257102,59
Sant Ponç94.2713.366,8289.2842880,13
Santa Eugènia31.460127,8929.477109,17
Taialà11.540139,0417.205204,82
Torre Gironella280140352176
Vila-roja8.494242,696.505185,86
Total1.183.320216,801.196.366214,48

Càlcul: Inclou la tarifa domèstica amb activitat i els grans consums industrials. Consum destinat a activitats econòmiques (en m3) / nombre d'activitats econòmiques  
Font: Ajuntament de Girona. Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial


© 2016 Ajuntament de Girona  |  Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial - Pl. del Vi, 1 - 17004 GIRONA - Tel. 972 419 417