UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Atur registrat en estrangers segons el nivell formatiu

[ ]

Nombre d'aturats segons nivell de formació a data de 31 de març de l'any indicat

Descarregar dades



 20122011 »
 Nombre%Nombre%
Sense estudis1034,51994,51
Estudis primaris incomplets57325,1057126,01
Estudis primaris complets24610,7823510,71
Estudis secundaris i educació general129256,591.22455,76
Estudis secundaris i formació professional231,01241,09
Tècnics i professionals superiors120,53100,46
Universitaris 1r cicle70,31100,46
Universitaris 2n i 3r cicle261,14200,91
Altres estudis post-secundaris10,0420,09
Total2283100,002195100,00

Font: Generalitat de Catalunya. Departament d'Empresa i Ocupació