UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Atur registrat en estrangers segons el nivell formatiu

[ ]

Nombre d'aturats segons nivell de formació a data de 31 de març de l'any indicat

Descarregar dades



 20142013 »
 Nombre%Nombre%
Sense estudis1295,971235,45
Estudis primaris incomplets52224,1452823,38
Estudis primaris complets23610,9223910,58
Estudis secundaris i educació general120355,64129157,17
Estudis secundaris i formació professional251,16271,20
Tècnics i professionals superiors90,42120,53
Universitaris 1r cicle120,56150,66
Universitaris 2n i 3r cicle231,06200,89
Altres estudis post-secundaris30,1430,13
Total2.162100,002.258100,00

Font: Generalitat de Catalunya. Departament d'Empresa i Ocupació


© 2015 Ajuntament de Girona  |  Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial - Pl. del Vi, 1 - 17004 GIRONA - Tel. 972 419 417