UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Atencions presencials a les oficines de barri

[ ]

Nombre d'atencions presencials realitzades a les Oficines d'Informació i Atenció Ciutadana (OIAC) de barri

Descarregar dades



 20122011 »
 Nombre%Nombre%
Barri Vell73.28481,1887.70583,16
Estació Jove--7670,73
Sant Narcís3.6364,033.5703,38
Santa Eugènia3.6784,074.0583,85
Palau3.6264,023.6633,47
Germans Sàbat3.8444,263.3443,17
Pont Major1.0341,151.0631,01
Sector Est1.1671,291.3001,23
TOTAL90.269100,00105.470100,00

Font: Ajuntament de Girona. Oficina d'Informació i Atenció Ciutadana