UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Atencions presencialsde les Oficines d'Informació i Atenció Ciutadana per barris

[ ]

Nombre d'atencions presencials realitzades a les Oficines d'Informació i Atenció Ciutadana (OIAC) per barris

Descarregar dades



 20142013 »
 Nombre%Nombre%
Barri Vell56.65273,3045.08968,38
Estació Jove----
Sant Narcís5.3036,865.2988,03
Santa Eugènia4.6856,064.2816,49
Palau4.4605,774.2056,38
Germans Sàbat3.6304,704.6247,01
Pont Major1.3791,781.1391,73
Sector Est1.1791,531.3051,98
TOTAL77.288100,0065.941100,00

Font: Ajuntament de Girona. Oficina d'Informació i Atenció Ciutadana


© 2015 Ajuntament de Girona  |  Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial - Pl. del Vi, 1 - 17004 GIRONA - Tel. 972 419 417