UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Persones reconegudes legalment com a disminuïdes segons el tipus de disminució

[ ]

Nombre de persones reconegudes legalment com a disminuïdes segons el tipus de disminució

Descarregar dades



 20112010 »
 Nombre%Nombre%
Motòrics223639,14217739,25
Físics no motòrics101617,78101418,28
Visuals3466,063295,93
Auditius2554,462474,45
Psíquics83214,5681614,71
Malalts mentals102117,8795717,26
No consta70,1260,11
TOTAL5713100,005546100,00

Font: Generalitat de Catalunya. Idescat