UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Sòl no urbanitzable

[ ]

Sòl no urbanitzable segons el Pla General d'Ordenació Urbanística (en hectàrees)

Consulta el planejament

Descarregar dades



 20122010 »
 Nombre%Nombre%
Zona de valor ecològic i paisatgístic86,723,5486,53,54
Zona de valor agrícola293,7012,00293,712,02
Zona de valor forestals1542,6763,021.542,263,09
Sistema de xarxa viària territorial36,361,4933,41,37
Sistema de xarxa viària de vianants0,070,000,10,00
Sistema ferroviari9,060,379,00,37
Sistema de boscos51,022,0851,02,09
Sistema de parc ecològic i paisatgístic93,863,8393,83,84
Sistema de parc agrícola101,074,13101,14,13
Sistema de parc fluvial i deveses148,806,08149,06,10
Sistema hidrològic62,682,5662,62,56
Sistema d'equipaments comunitaris4,190,174,20,17
Sistema de serveis tècnics17,650,7217,60,72
TOTAL2447,84100,002.444,3100,00

Font: Ajuntament de Girona. Pla General d'Ordenació Urbanística