UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Consum d'energia elèctrica segons tipus

[ ]

Consum d'energia elèctrica (en Kwh) per tipus de sector

Descarregar dades



 20072006 »
 Nombre%Nombre%
Primari1.699.9470,371.792.6900,39
Industrial78.798.79917,1081.665.91217,96
Construcció i obres públiques2.479.9680,542.001.5100,44
Terciari233.512.67250,69228.706.06550,30
Usos domèstics144.204.07431,30140.479.35030,90
Total460.695.460100,00454.645.527100,00

Font: Generalitat de Catalunya. Institut Català d'Energia