UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Consum d'energia elèctrica segons tipus

[ ]

Consum d'energia elèctrica (en Kwh) per tipus de sector

Descarregar dades



 20122011 »
 Nombre%Nombre%
Primari1.537.9330,341.617.4510,35
Industrial80.420.85717,8085.835.58818,66
Construcció i obres públiques3.140.0940,697.769.2141,69
Terciari219.525.28448,58219.332.61447,67
Usos domèstics147.216.60532,58145.553.24231,63
Total451.840.773100,00460.108.109100,00

Font: Generalitat de Catalunya. Institut Català d'Energia


© 2016 Ajuntament de Girona  |  Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial - Pl. del Vi, 1 - 17004 GIRONA - Tel. 972 419 417