UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Consum d'energia elèctrica segons tipus

[ ]

Consum d'energia elèctrica (en Kwh) per tipus de sector

Descarregar dades



 20112010 »
 Nombre%Nombre%
Primari1.617.4510,351.716.8450,36
Industrial85.835.58818,6683.203.48317,58
Construcció i obres públiques7.769.2141,696.508.0811,37
Terciari219.332.61447,67230.356.39048,66
Usos domèstics145.553.24231,63151.593.84932,02
Total460.108.109100,00473.378.648100,00

Font: Generalitat de Catalunya. Institut Català d'Energia