UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Activitats econòmiques per tipus

[ ]

Nombre d'activitats econòmiques per tipus

Activitats comercials al detall per tipus

Descarregar dades



 20112010 »
 Nombre%Nombre%
Energia100,15100,14
Producció i transformació de metalls230,34240,35
Indústries minerals i de la construcció130,19130,19
Indústria química40,0640,06
Indústria tèxtil, de la pell i cuirs20,0320,03
Indústria alimentària i del tabac230,34220,32
Indústria de la fusta, del suro i dels mobles110,16120,17
Indústria del paper10,0100,00
Gestió de residus30,0450,07
Activitats agroindustrials i ramaderes50,0770,10
Activitats comercials255837,442.59837,66
Serveis418061,174.20260,91
Total6833100,006.899100,00

Font: Ajuntament de Girona. Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial