UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Atestats per delictes i faltes

[ ]

Nombre d'atestats per delictes i faltes

Descarregar dades



 2010« 2008
 Nombre%Nombre%
Contra la propietat410359,674.44561,71
Contra la salut pública140,20180,25
Contra l'ordre públic1031,501261,75
Contra la seguretat del trànsit3184,621812,51
Contra la vida90,13230,32
Contra la integritat física1582,301832,54
Contra la llibertat i seguretat650,95891,24
Incendis40,0630,04
Detinguts conjuntament amb ME- -0,0090,12
Altres delictes i faltes207130,122.12629,52
TOTAL6876100,007.203100,00

Font: Ajuntament de Girona. Policia Municipal de Girona.