UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Atestats per delictes i faltes

[ ]

Nombre d'atestats per delictes i faltes

Descarregar dades



 20102009 »
 Nombre%Nombre%
Contra la propietat410359,674.33758,47
Contra la salut pública140,20280,38
Contra l'ordre públic1031,50771,04
Contra la seguretat del trànsit3184,623304,45
Contra la vida90,13200,27
Contra la integritat física1582,301622,18
Contra la llibertat i seguretat650,95861,16
Incendis40,0620,03
Detinguts conjuntament amb ME- -0,00- -0,00
Altres delictes i faltes207130,122.32131,29
TOTAL6876100,007.417100,00

Font: Ajuntament de Girona. Policia Municipal de Girona.