UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Contenidors per tipus

[ ]

Nombre de contenidors per tipus

Descarregar dades



 20112010 »
 Nombre%Nombre%
Rebuig94031,2094131,28
Vidre en contenidors2608,632578,54
Paper en contenidors44014,6044414,76
Envasos52317,3652517,45
Fracció orgànica85028,2184127,96
TOTAL3013100,003.008100,00

Font: Ajuntament de Girona. Àrea de Medi Ambient i Sostenibilitat