UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Contenidors per tipus

[ ]

Nombre de contenidors per tipus

Descarregar dades



 20142013 »
 Nombre%Nombre%
Rebuig80628,91--
Vidre en contenidors39514,17--
Paper en contenidors51918,62--
Envasos lleugers51818,58--
Fracció orgànica55019,73--
TOTAL2788100--

Font: Ajuntament de Girona. Àrea de Medi Ambient i Sostenibilitat


© 2015 Ajuntament de Girona  |  Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial - Pl. del Vi, 1 - 17004 GIRONA - Tel. 972 419 417