UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Subministraments d'energia elèctrica per tipus

[ ]

Nombre de subministraments d'energia elèctrica per tipus de sector

Descarregar dades



 2012*20112010200920082007 »
Primari175177179181186177
Industrial301313325333337296
Construcció i obres públiques155175222255296304
Terciari6.6496.7806.8266.8966.9557.684
Usos domèstics49.49049.56049.30648.79148.51747.012
Total56.77057.00556.85856.45656.29155.473

Càlcul: (*) Les dades de l'any 2012 són provisionals i han estat estimades  
Font: Generalitat de Catalunya. Institut Català d'Energia


© 2016 Ajuntament de Girona  |  Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial - Pl. del Vi, 1 - 17004 GIRONA - Tel. 972 419 417