UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Abonats d'energia elèctrica per tipus

[ ]

Nombre d'abonats d'energia elèctrica per tipus de sector

Descarregar dades



 2007200620052004
Primari177183189197
Industrial297297306310
Construcció i obres públiques304237233233
Terciari7.6837.2327.2007.045
Usos domèstics47.01246.57645.38544.605
Total55.47354.52553.31352.390

Font: Generalitat de Catalunya. Institut Català d'Energia