UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Abonats d'energia elèctrica per tipus

[ ]

Nombre d'abonats d'energia elèctrica per tipus de sector

Descarregar dades



 201120102009200820072006 »
Primari177179181186177183
Industrial313325333337296297
Construcció i obres públiques175222255296304237
Terciari6.7806.8266.8966.9557.6847.232
Usos domèstics49.56049.30648.79148.51747.01246.576
Total57.00556.85856.45656.29155.47354.525

Font: Generalitat de Catalunya. Institut Català d'Energia