UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Producció de residus per separació en origen segons tipologies

[ ]

Quantitat de residus sòlids domèstics (en tones)

Veure la gràfica

Descarregar dades



 20142013 »
 Nombre%Nombre%
Vidre1898,0011,431.688,6212,89
Paper en contenidors2083,0012,551.868,1214,26
Paper comercial387,002,33377,002,88
Envasos1386,008,351.793,2713,69
Fracció orgànica7724,0046,534.899,5637,40
Deixalleria2982,0017,962.372,0018,10
Llaunes via pública0,160,000,050,00
Piles via pública1,720,011,040,01
Roba139,280,84102,370,78

Font: Ajuntament de Girona. Àrea de Medi Ambient i Sostenibilitat


© 2015 Ajuntament de Girona  |  Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial - Pl. del Vi, 1 - 17004 GIRONA - Tel. 972 419 417