UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial
Ajuntament de Girona
L'Observatori - UMAT, Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial

Us trobeu a:   L'Observatori  »  Dades  »  Indicadors  »  Anuals

Indicadors anuals : Ajuts econòmics municipals d'urgència

[ ]

Nombre d'ajuts econòmics municipals d'urgència

Descarregar dades



 2009200820072006
Ajuts d'urgència a famílies monoparentals26318114078
Ajuts a dones víctimes de violència de gènere27504136
Pagament deutes d'habitatge164129158148
Pagament deutes de consum domèstic40115687102
Ajuts de subsistència528225120126
Ajuts per medicació o pròtesi86794764

Font: Ajuntament de Girona. Àrea de Polítiques Socials i Cooperació


© 2015 Ajuntament de Girona  |  Unitat Municipal d'Anàlisi Territorial - Pl. del Vi, 1 - 17004 GIRONA - Tel. 972 419 417